Roxy Dekker (21) heeft opnieuw een grote mijlpaal te pakken. Terwijl de zangeres deze dagen voor duizenden fans optreedt tijdens haar uitverkochte concertreeks in de Ziggo Dome, heeft ze donderdagavond haar volgende grote show aangekondigd.
Beeld: - Tekst: Entertainmentredactie
Op 24 april 2027 staat Dekker voor het eerst in de Johan Cruijff ArenA.
"Mijn grootste show ooit”, schrijft de zangeres enthousiast op Instagram. De bekendmaking gaat gepaard met een opvallende video waarin Dekker samen met voormalig bondscoach Louis van Gaal een balletje trapt.
Met het ArenA-concert zet Dekker haar razendsnelle opmars langs de grootste Nederlandse concertzalen voort. Eind vorig jaar stond ze nog met twee uitverkochte shows in AFAS Live. Niet veel later kondigde ze haar eerste concert in de Ziggo Dome aan. De belangstelling bleek zo groot dat uiteindelijk vier shows werden gepland, die allemaal in korte tijd uitverkochten.
En daar blijft het dus niet bij. Terwijl de concerten in de Ziggo Dome nog bezig zijn, maakt Dekker alweer de overstap naar een nóg groter podium. De Johan Cruijff ArenA biedt bij concerten plaats aan tienduizenden bezoekers en wordt doorgaans alleen aangedaan door de grootste nationale en internationale artiesten.
Fans die erbij willen zijn, kunnen zich alvast inschrijven voor de kaartverkoop. De presale begint maandag 7 september om 10.00 uur. De reguliere kaartverkoop voor het concert start woensdag 9 september om 10.00 uur.